1 hodnocení

Zimní fleecová pletená šála "Tunel" LA:SENKA BLACK MELANGE

Luxusní zimní pletená šála s fleecovou podšívkou z mikrojemného a velmi příjemného materiálu. 

Vyprodáno
Kód: 1538
Značka: LA:SENKA
499 Kč
Tunel LASENKA pletena black white
Novinka

Hřejivá, pohodlná, avšak mimořádně elegantní! Takovými vlastnostmi disponuje kdejaký kousek od LA:SENKY, ale právě tato šála ve zpracování "tunel" to splňuje dvojnásobně. Šála je upletená ze 100% vlny a je opatřena podšívkou a lemem z mikrojemného fleecového vlákna, které je velmi heboučké a příjemné na dotyk. Na čelní straně tunelu je umístěna elegantní nášivka s logem LA:SENKA.

Šála je k dostání v jedné univerzální velikosti. 

 

BTM_banner_tipK této šále se náramně hodí i zimní límec, šála, fleecová čepice nebo vlněná čepice, které jsou vyrobené ze stejného materiálu.

 

Vyrobeno v České republice

Veškeré produkty LA:SENKA jsou vyrobeny kompletně v České republice na základě autorských návrhů Ivette Meggi Bišonka. Vysoký důraz je kladen na kvalitu nejen látek ale celého provedení od jednotlivých stehů až po veškeré výšivky, dekorace a doplňky. Každý detail je poctivě vyrobený švadlenami s dlouholetými zkušenostmi.

Jen několik kousků

Každý kousek oblečení je vyroben pouze v několika málo kusech. Po vyprodání se již nebude nikdy opakovat a neměli byste tak s výběrem příliš dlouho otálet.

Materiál na prvním místě

Kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě. Poctivě je vyrábíme přímo na klíč v České republice, případně si některé dovážíme z Německa, Itálie nebo Holandska. ŽÁDNÉ POLSKO!