2 hodnocení

Vlněná čepice LA:SENKA BLACK WHITE

High Quality unisex vlněná čepice z velmi příjemného materiálu.

Vyprodáno
Kód: 1448
Značka: LA:SENKA
229 Kč –43 % 129 Kč
Kategorie: Čepice & doplňky
materiál: 100% vlna
Vlnena cepice LASENKA BLACK WHITE 1
Akce Novinka
229 Kč –43 %

Čepice je vyrobena z extrémně kvalitního materiálu a má ty nejlepší vlastnosti pro běžné nošení i pro náročné rekreační sportovce. Materiál v moderním střihu je velmi příjemný na dotyk. Čepice jsou dostupné v rozmanité paletě barevných variant.

 

BTM_banner_tipK této čepici se náramně hodí i zimní límec, tunel, fleecová čepice nebo šála, které jsou vyrobené ze stejného materiálu.

   

Vyrobeno v České republice

Veškeré produkty LA:SENKA jsou vyrobeny kompletně v České republice na základě autorských návrhů Ivette Meggi Bišonka. Vysoký důraz je kladen na kvalitu nejen látek ale celého provedení od jednotlivých stehů až po veškeré výšivky, dekorace a doplňky. Každý detail je poctivě vyrobený švadlenami s dlouholetými zkušenostmi.

Jen několik kousků

Každý kousek oblečení je vyroben pouze v několika málo kusech. Po vyprodání se již nebude nikdy opakovat a neměli byste tak s výběrem příliš dlouho otálet.

Materiál na prvním místě

Kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě. Poctivě je vyrábíme přímo na klíč v České republice, případně si některé dovážíme z Německa, Itálie nebo Holandska. ŽÁDNÉ POLSKO!