1 hodnocení

Mýdlenka pro Fiji

Keramická mýdlenka s přírodním mýdlem v ručně vyráběném papíře. Koupí tohoto dárku přispějete na rozvoj školy v malé fidžijské vesnici Natovi, která byla v roce 2016 zničena cyklónem Winston.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 1175
Značka: PURE FIJI
240 Kč
Kategorie: Tuhá mýdla
Položka byla vyprodána…

Minulý rok při návštěvě Pure Fiji manufaktury jsme navštívili fidžijskou vesnici Natovi, která byla v roce 2016 zničena cyklónem Winston. Jakmile jsme přišli do malé přímořské vesničky, děti nás vítaly zpěvem a úsměvy od ucha k uchu. Uvítací ceremonie byla velmi emotivní, z místních dětí byla cítit upřímnost, čistota a nesmírná radost ze života. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek.

Zakladatelky Pure Fiji Gaetane a Andrée pomáhají vesničce a dětem znovu vybudovat školu, domov i zázemí již několik let. Jako jedni z distributorů Pure Fiji kosmetiky cítíme touhu nějak přispět místní komunitě za jedinečnou kosmetiku, kterou toto souostroví produkuje.

Proto jsme přišli s projektem Mýdlenka pro Fiji a rozhodli se s Vaší pomocí vybrat finanční příspěvek na učební materiály, nové knížky do knihovny, větráky nebo nové školní uniformy pro děti. Výtěžek z prodeje těchto mýdlenek darujeme na rozvoj vesnice Natovi.

Koupí tohoto voňavého dárku současně podpoříte i obyvatele z fidžijské vrchoviny Namosi, kde tamní ženy ručně vyrábí papír, ve kterém je kokosové mýdlo zabaleno.

Konečnou částku, kterou se nám i díky Vám podaří vybrat, zveřejníme v únoru 2020 na Facebooku @purefijieu, Instagramu @purefijicz a www.purefiji.cz .

Mýdlenka pro Fiji je krásný voňavý dárek, který vykouzlí úsměv nejen na Vaší tváři.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení