1 hodnocení

Vitamin C rozjasňující krém hyaluronate + lime caviar 50ml

Účinná směs čistého vitamínu C zanechá vaši pokožku rozjasněnou a vyhlazenou. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 1615
Značka: PURE FIJI
1 850 Kč
Kategorie: Obličej
Položka byla vyprodána…
imgdoif9d36f9484ebb8f5cb777dca34ab2 1 b32d9d91e1a94f3ea6490dd4ef88a52672763ced z1
Novinka

Tato účinná směs čistého vitamínu C a limetkového kaviáru v kombinaci s vyhlazujícími peptidy zanechá vaši pokožku rozjasněnou a vyhlazenou. Zatímco tyto složky pokožku zbavují suchých a unavených kožních buněk, výtažky z klíčků řeřichy zmírňují viditelnost stařeckých skvrn a nežádoucí pigmentace.

Kakadu švestka a vitamín C pokožku viditelně rozjasňují a redukují známky stárnutí. Kyselina hyaluronová spolu s botanickou směsí za studena lisovaných olejů pak pokožku intenzivně hydratují, vytvářejí na ní ochrannou bariéru a zanechávají ji viditelně rozzářenou.

 

 

Terminalia Ferdinandiana (olej a extrakt ze švestky kakadu)

 

Kakadu švestka je nejbohatší zdroj vitamínu C na světě, výrazně zvyšuje jas a zář pokožky. Podporuje syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Redukuje viditelnost jemných linek a vrásek, pokožku zanechává na pohled hladší a mladistvější.

Microcitrus Australasica (výtažky z limetkového kaviáru)

Limetky mají vysokou koncentraci vitamínu C, která podporuje zvýšenou produkci kolagenu a vypnutí pokožky. Jsou bohaté na antioxidanty a mají antimikrobiální vlastnosti. Limetkový extrakt napomáhá k zesvětlení pigmentace pokožky, zabraňuje vzniku tmavých skvrn a odstraňuje suchou, odumřelou kůži, kterou zanechává krásně rozzářenou.

Ascorbyl Tetraisopalmitate (vitamín C)

Působí jako účinný antioxidant, rozjasňuje tón pleti a redukuje viditelné známky stárnutí. Askorbyl tetraisopalmitát je v tucích rozpustný a velmi stabilní derivát vitamínu C, který má v porovnání s jinými formami vitamínu C výrazně vyšší rozjasňující účinky.
 

AHA peptidy

Čistí pokožku, rozjasňují a zanechávají ji vyhlazenou. Napomáhají redukovat jemné linky a nerovnoměrné zbarvení kůže. Aktivují regeneraci kožních buněk a díky exfoliačním vlastnostem pokožku oživují a omlazují.

Výtažky z řeřichy seté

Zabraňují stárnutí pokožky vlivem UVA a UVB záření, bojují proti stařeckým skvrnám a vytváří rovnoměrný tón pleti. Oproti klasickým bělícím produktům, které zesvětlují pokožku spíše celkově, výtažky z klíčků řeřichy působí cíleně na stařecké skvrny výrazněji než jejich okolí s normální pigmentací pokožky. Zároveň také snižují negativní vlivy denních stresorů na pokožku a jsou bohaté na antioxidanty.

Kyselina hyaluronová

Působí zejména ve svrchních vrstvách pokožky. Váže na sebe významné množství vody, kterou pak v pokožce uzamyká a tím zvyšuje hladinu její hydratace. Pokožku také vyplňuje a vyhlazuje jemné linky a vrásky.

 

Klíčové benefity 

  • Výrazně rozjasňuje pokožku a zanechává ji na pohled zdravou a rozzářenou.
  • Redukuje jemné linky a vrásky.
  • Vyrovnává tón pleti.
  • Napomáhá zesvětlení tmavých skvrn či jakékoliv jiné diskolorace pokožky.
  • Stimuluje tvorbu kolagenu.
  • Intenzivně hydratuje.
  • Vyhlazuje, zpevňuje a vyplňuje pokožku.
  • Chrání před negativními vlivy volných radikálů.