1 hodnocení

Vitamin C čistící a rozjasňující tonikum 130ml

Oživte svou pokožku s rozjasňující vzpruhou v podobě tonizující mlhy s výtažky ze švestky kakadu.

Vyprodáno
Kód: 1621
Značka: PURE FIJI
830 Kč
imgdoi09ed04d0cc4db2d353310c453205a 1 8816af72c0a098ce7aa0f2c8401cdcf40f2e0cc2 z1
Novinka

Zklidňující okurka a výtažky z mučenky v kombinaci s Witch hazel (vilín virginský) vyvažují produkci kožního mazu, redukují viditelnost pórů, tonizují a zpevňují. Pokožka je zanechána pevná, svěží a rozjasněná. 

 

Cucumis Sativas Distillate (výtažky z okurky)

Osvěžující okurkový hydrosol je v Pure Fiji komunitě získáván destilací vodní parou v malých dávkách. Má protizánětlivé vlastnosti, uklidňuje, ochlazuje a zmírňuje podráždění pokožky. Díky mírně stahujícím účinkům zároveň také reguluje tvorbu kožního mazu a minimalizuje rozšíření pórů.

Terminalia Ferdinandiana (olej a výtažky ze švestky kakadu)

Kakadu švestka je nejbohatší zdroj vitamínu C na světě, výrazně zvyšuje jas a zář pokožky. Podporuje syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Redukuje viditelnost jemných linek a vrásek, pokožku zanechává na pohled hladší a mladistvější.

Kyselina Hyaluronová

Působí zejména ve svrchních vrstvách pokožky, kde na sebe váže významné množství vody, kterou pak v pokožce uzamyká a tím zvyšuje hladinu její hydratace. Pokožku také vyplňuje a vyhlazuje jemné linky a vrásky.

Galactoarabinan

Kolagen rostlinného původu získaný ze stromu modřínu. Tato složka zvyšuje přirozenou schopnost pokožky zadržovat vlhkost a podporuje buněčnou obnovu, čímž napomáhá redukovat viditelnost jemných linek a vrásek.

Výtažky z mučenky

Zklidňují pokožku a regulují nadměrnou tvorbu mazu. Chrání před environmentálními stresory. Mají protizánětlivé a antioxidační účinky.

Witch hazel (výtažky z vilínu virginského)

Mají stahující, antioxidační a zklidňující účinky. Vilín virginský napomáhá v boji proti akné, minimalizuje póry, zmírňuje zanícení pokožky a reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu.

 

Klíčové benefity 

  • Podporuje hydrataci.
  • Rozjasňuje pokožku.
  • Vyrovnává nadbytečnou tvorbu kožního mazu.
  • Osvěžuje pokožku i nanesený make-up.
  • Vyhlazuje jemné linky a vrásky.
  • Minimalizuje póry.
  • Stimuluje tvorbu kolagenu.
  • Bojuje proti suché pokožce.
  • Chrání před negativními vlivy volných radikálů.