2 hodnocení

Hydrate & Nourish obličejový olej 30ml

Objevte sílu pěti přírodních olejů v unikátní botanické směsi Pure Fiji

Na dotaz
Kód: 1403
Značka: PURE FIJI
1 150 Kč

Za studena lisovaný kokosový, makadamiový, sikeci, dilo a moringový olej přinášejí potřebnou výživu k udržení mladistvé a zářivé pleti. Tato jedinečná směs olejů je plná antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a vitamínů pro dokonalou hydrataci, výživu a jemnost pokožky.

 

Dilo Oil (Calophyllum Inophyllum)

Obsahuje unikátní mastnou kyselinu calophyllic acid, která se vyskytuje pouze v dilo oříšcích. Tato kyselina urychluje proces hojení a regenerace. Je taky vysoce antibakteriální a protizánětlivá. Olej se získává lisováním za studena ze semínek dilo ořechů.

Kokosový olej (Cocos Nucifera)

Díky nízkomolekulárnímu složení kokosového oleje může olej proniknout do hlubších vrstev pokožky. Vysoký obsah vitamínu E a mastných kyselin dělá olej antibakteriální, protiplísňový a antioxidační. Hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku, působí jako prevence proti předčasnému stárnutí, neucpává póry a chrání pokožku.

Moringový olej (Moringa Oleifera)

Tento olej velmi bohatý na živiny hluboce hydratuje a vyživuje, jednoduše se vstřebává a zanechává pokožku krásně jemnou. Olej z moringy má přirozeně čistící účinky. Vysoký obsah vitamínu A podporuje tvorbu kolagenu, vitamín C rozzáří pokožku a vyhlazuje jemné linky a vrásky. Vitamín E působí protizánětlivě, chrání pokožku před volnými radikály a je to přírodní antioxidant.

Makadamiový olej (Macadamia Ternifolia)

Olej z makadamiových ořechů zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Obsahuje skvalen a vysoké množství kyseliny olejové, která pomáhá buňkám rychleji regenerovat. Kyselina linolová (omega 6) kontroluje produkci kožního mazu a vytváří ochrannou vrstvu. Kyselina palmitoolejová (omega 7) je důležitá k udržení elasticity pokožky.

Sikeci olej (Aleurites Moluccana)

Semínka sikeci ořechů obsahují vysoké množství kyseliny linolové a alfa-linolové, vitamínů a antioxidantů, které pomáhají zjemňovat pokožku a hojit drobné ranky. Tento olej pronikne hluboko do rohové vrstvy pokožky a zpomaluje transepidermální ztrátu vody, čímž zajišťuje hloubkovou hydrataci pokožky.

 

Klíčové benefity

  • Hydratuje a vyživuje.
  • Chrání před volnými radikály.
  • Oživuje a omlazuje pokožku.
  • Stimuluje tvorbu kolagenu.
  • Redukuje jemné linky a vrásky.
  • Vysoký obsah vitamínů A, B, C & E.
  • Bohatý na omega masté kyseliny 3,6,7 & 9.
  • Obsahuje plno antioxidantů.
  • Je protizánětlivý a antibakteriální.
  • Má anti-aging benefity.