Neohodnoceno

Hydratační multiaktivní denní krém 50ml

Revoluční hydratační denní krém, který výrazně zvyšuje hydrataci pokožky zvýšením cirkulace vody v kožních buňkách.

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 624
Značka: PURE FIJI
1 300 Kč
Kategorie: Obličej
Položka byla vyprodána…

Tento krém je obohacen hydrosoly z listů vzácného stromu Dilo a listů plážových mandlovníků, esenciálními živinami, vitamíny a povzbuzujícími rostlinnými látkami. Podporuje procesy pokožce vlastní, čímž přirozeně napomáhá redukovat vrásky a chránit pokožku před oxidací DNA. Zvyšuje elasticitu pokožky a tonizuje ji.

 

Hlavní ingredience

NGI tráva – zvyšuje hydrataci po dobu 24 hodin (výrazně zvyšuje cirkulaci vody v buňkách a schopnost buněk udržet vlhkost). Thermus thermophilus – hlubokomořský antioxidant, který zabraňuje oxidaci DNA a napomáhá chránit pokožku před negativními vlivy slunečního záření. Snižuje oxidaci kůže o 45%. Kinetin ze zeleného kokosu (rostlinný hormon) – viditelně redukuje a oddaluje příznaky stárnutí (prodlužuje mladistvost již existujících buněk a zároveň podporuje růst buněk nových). Antioxidační botanická směs Pure Fiji – extra panenský kokosový olej, dilo olej, sikeci olej, makadamový olej a výtažek z mučenky. Hydrosol Dilo listu – napomáhá regenerovat kožní buňky, má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Mandlový hydrosol – zpevňuje, stahuje a tonizuje pokožku a působí proti foto-stárnutí vlivem slunečního záření UVA a UVB. DÁLE OBSAHUJE (mimo jiné): Glycerin, PEG 100, vitamín E.

 

Účinky

Hydratuje pokožku po dobu 24 hodin. Podporuje cirkulaci vody v buňkách, po 4 hodinách zůstává hydratace zvýšena o 40-60%. Prevence a vyhlazení vrásek. Snižuje oxidaci DNA o 45%. Obsahuje jedinečné esenciální mastné kyseliny, které působí jako silné antihistaminikum a podporuje hojení a růst nových kožních buněk. Stimuluje produkci kolagenu. Zlepšuje pružnost pleti a tonizaci. Vhodný pro všechny typy pleti.