1 hodnocení

Dětský letní šátek LA:SENKA CRAZY LINES

High Quality unisex letní šátek na gumičku z velmi příjemného materiálu.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2276
159 Kč
Kategorie: LA:] Kids
materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Destky satek lasenka 0003 IMG 1859
Novinka

Pro děti od 3 do 8 let. 

Šátek je vyrobený z extrémně kvalitní bavlny a má ty nejlepší vlastnosti pro běžné nošení i pro náročné sportovce. Holčičkám se pod šátek vejdou i culíky a variace spoustu dalších účesů. Šátek je velmi flexibilní a je ze zadu stažen gumičkou, takže neupadne ani při rychlém pohybu. Materiál v moderním střihu je velmi příjemný na dotyk. Šátky jsou dostupné v rozmanité paletě barevných variant. 

 

Vyrobeno v České republice

Veškeré produkty LA:SENKA jsou vyrobeny kompletně v České republice na základě autorských návrhů Ivette Meggi Bišonka. Vysoký důraz je kladen na kvalitu nejen látek ale celého provedení od jednotlivých stehů až po veškeré výšivky, dekorace a doplňky. Každý detail je poctivě vyrobený švadlenami s dlouholetými zkušenostmi.

Jen několik kousků

Každý kousek oblečení je vyroben pouze v několika málo kusech. Po vyprodání se již nebude nikdy opakovat a neměli byste tak s výběrem příliš dlouho otálet.

Materiál na prvním místě

Kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě. Poctivě je vyrábíme přímo na klíč v České republice, případně si některé dovážíme z Německa, Itálie nebo Holandska. ŽÁDNÉ POLSKO!