1 hodnocení

Dětská panda čepice s ušima 3v1 CREME – NEON PINK

Dětská plyšová čepička, šála i rukavice v jednom s motivem pandy.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 992
Značka: LA:SENKA
290 Kč –14 % 249 Kč
Dětská panda čepka 3v1 CREME1
Akce Novinka
290 Kč –14 %

Originální překvapení pro každé dítě od 2 do 5 let. Chytře řešená čepička v sobě ukrývá hned trojí využití, a to jako čepice, šála i rukavice. Motiv roztomilé pandy podtrhává neonově růžový lem s logem LA:SENKA. 

Čepka je vyrobená s vysoce příjemného a kvalitního plyšového materiálu, je příjemná na dotek, velmi odolná a příjemně hřeje. Pro děti je to jako hračka, do které se navíc mohou zabalit. 

 

Vyrobeno v České republice

Veškeré produkty LA:SENKA jsou vyrobeny kompletně v České republice na základě autorských návrhů Ivette Meggi Bišonka. Vysoký důraz je kladen na kvalitu nejen látek ale celého provedení od jednotlivých stehů až po veškeré výšivky, dekorace a doplňky. Každý detail je poctivě vyrobený švadlenami s dlouholetými zkušenostmi.

Jen několik kousků

Každý kousek oblečení je vyroben pouze v několika málo kusech. Po vyprodání se již nebude nikdy opakovat a neměli byste tak s výběrem příliš dlouho otálet.

Materiál na prvním místě

Kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě. Poctivě je vyrábíme přímo na klíč v České republice, případně si některé dovážíme z Německa, Itálie nebo Holandska. ŽÁDNÉ POLSKO!