1 hodnocení

Dilo gel 59ml

Přírodní dilo gel obohacený o aloe vera okamžitě zklidňuje, vyživuje a regeneruje podrážděnou pokožku.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 663
Značka: PURE FIJI
280 Kč
Kategorie: Dilo
Položka byla vyprodána…

Posvátný strom dilo, známý také jako "Strom tisíce ctností", roste na bílém korálovém písku na panenských fidžijských plážích. Jeho kořeny zasahují do teplých vod Tichého oceánu, kde získávají blahodárné živiny. Je známo, že dilo obsahuje unikátní látku, která aktivuje vlastní regenerační mechanismus pokožky. Zklidňuje bolest, podráždění a podporuje obnovu a zdravý růst kožních tkání. Díky těmto hojivým vlastnostem je dilo olej na ostrovech tradičně používán jako první pomoc při drobných poraněních. Po staletí ostrované věřili, že dilo strom je posvátný dar přírody, který bohové ukryly v jeho větvích.

Přírodní dilo gel obohacený o aloe vera okamžitě zklidňuje, vyživuje a regeneruje podrážděnou pokožku. Kdy je vhodné dilo gel používat? Po opalování, na velmi suchou pokožku, vyrážku, štípance od hmyzu, podráždění po holení či depilaci, akné, ekzém, zanícená místa na kůži nebo modřiny.

 

Klíčové ingredience

Za studena lisovaný panenský kokosový olej, makadamiový, dilo a sikeci olej. Výtažky z mučenky a čerstvé kokosové mléko, aloe vera, heřmánek, lavandule a máta.

 

Výhody

  • Dilo olej pomáhá regenerovat.
  • Aloe vera a levandule zklidňují.
  • Máta chladí.
  • Přírodní antihistaminikum.
  • Vysoký antioxidant.
  • Obsahuje vitamíny A, B, C, E a mastné kyseliny Omega 3, 6, 7 a 9.